تبلیغات
CarS News Data Base

CarS News Data Base
جامع ترین سایت در زمینه ی خودرو
قیمت روز خودرو
خودروسازان بزرگ داخلی به دنبال تولید خودروهای جدید با قیمت پایین و در تیراژ بالا هستند.
....................................

رشد سه برابری نرخ ارز و همچنین افزایش قیمت تمام شده و فروش خودروهای داخلی میزان فروش این محصولات در کشور را کاهش داده است.

بنابراین به گفته کارشناسان شرایط اقتصادی کشور موجب شده که خودروسازان در کنار تولید محصولات فعلی و همچنین محصولات آتی، استراتژی تولید خودروی جدید با قیمت پایین را نیز در دستور کار قرار دهند.

هماکنون بخشی از مصرفکنندگان داخلی با توجه به تورم رخ داده در دو سال اخیر تا حد زیادی توان خرید بسیاری از خودروها را از دست دادهاند و خودروسازان سعی دارند با تولید خودروهای جدید و ارزان این قشر را مجددا به سبد مشتریان خود اضافه کنند.

به نظر میرسد که استراتژی خودروسازان در وضعیت فعلی تولید خودرویی در سطح قیمتی بین 20 تا 30 میلیون تومان است. این خودروهای جدید به دلیل تغییر مدل و ظاهر خودرو مشتریان بیشتری نسبت به خودروهای فعلی که در این سطح قیمتی تولید میشوند، خواهند داشت.

تولید این خودروها امکان فروش بالا در تیراژ چند صد هزار دستگاهی را به خودروسازان خواهد داد و در نتیجه با رشد تیراژ تولید، هزینههای سربار و قیمت تمام شده تولید و فروش این خودروها نیز کاهش مییابد.

البته اگرچه هماکنون خودروسازان اروپایی نیز به دنبال بازگشت به بازار ایران هستند اما به نظر میرسد که با توجه به سطح قیمتی بیش از 30 میلیون تومانی محصولات آنها این خودروسازان موفقیت زیادی برای فروش بالا در بازار ایران کسب نخواهند کرد.

استراتژی خودروسازان برای تولید خودروی ارزان قیمت بر توسعه خودروهای داخلی و استفاده از پلتفرمهای خارجی استوار است. به نظر میرسد که اولین محصول تولید شده براین اساس در سالهای 1394 و 1395 وارد بازار خواهد شد.
طبقه بندی: کییوسک، 
برچسب ها: خودرو سازی، خودرو در ایران، ایران، خودروی داخلی، خودرو های،  
[ پنجشنبه 8 اسفند 1392 ] [ 12:31 ق.ظ ] [ آرمان صالحه ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام من آرمان مدیر بلاگ، تیم بلاگ با هدف اطلاع رسانی در زمینه خودرو , به بهترین شکل ممکن فعالیت میکند ...
با تشکز از شما
مدیریت بلاگ car's news data base یا "بانک اطلاعاتی خودرو"
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :